U Ha-Ra® consulent vinden

Hier kan u alle consulenten van Ha-Ra® Reiniging en Body-Care vinden.

Kijk op de kaart van België en Luxemburg naar de  provincie en zoek onderaan in de lijst de gegevens van de gewenste Ha-Ra® consulent.

 



Consulenten per provincie:


Luik:

Vierneuve Christiane
Rue de velroux 42
4347 Voroux Goreux
M: vierneuvec@gmail.com
T: 04/234 00 04
GSM: 0495/41 41 41

Wégria Bernadette
Rue de la Sablière 48
4530 Villers-le-Bouillet
M: bernadette.wegria@gmail.com
T: 04/259 52 26
GSM: 0479/44 70 40

Mathieu Mireille
Rue d'Erquy 46
4680 Oupeye
M: mireille-mathieu@voo.be
T: 04/264 88 13
GSM: 0495/ 66 69 92

Moës Pierre
3890 Vorsen
M: pierre.moes@live.be
T: 0476/52 44 39

Daniel Schmitz
Hünninger Weg 13/0/1
4780 Sankt Vith
daniel@schmitz-catering.be

http://www.vegder-kulinarium.com

GSM. 0032/ 476 96 21 38

LBW
Route d'Herbesthal, 277
4700 Eupen
T:003287/332014
eupen@lebonwagon.be

LBW Malmedy
Avenue Monbijou, 34B
B-4960 MALMEDY
+32 (0) 80 44 83 54
malmedy@lebonwagon.be


Luxemburg:

Duterme Nelly
Pasay de Grupont 3
6927 Bure (Tellin)
M: nellyduterme@gmail.com
T: 084/36 67 26
GSM: 0476/87 67 47


 

Namen:

Decamps Josiane
Rue Bois Sainte Marie, 98/8
5060 Auvelais
M: josiane.decamps@gmail.com
T: 071/77 86 57
GSM: 0498/71 70 59

 

Hainaut:

Giorgini Pascal - Wieme Rachelle
Rue du Quéniau 132
7100 Haine-Saint-Paul
M: pascalgiorgini@hotmail.com
T: 064 28 31 66

 

Vlaams Brabant:

Bottu Andre
Heufstraat 35
3350 Linter
M: mady.stroobants@skynet.be
T: 0496 06 03 33

 

Antwerpen:

Tilborghs Margriet
Holleweg 70
2920 Kalmthout
M: hara.kalmthout@telenet.be
T: 0472 795 103

Martens Linda
Smidstraat 55
2590 Berlaar
M: tlinneke@gmail.com
T: 03 422 61 92

De Rese Carine
Beatrijslaan 4B2
2050 Antwerpen
M: carine_de_rese@hotmail.com
T: 0472 23 26 77

José Mertens Tilborghs
Veldstraat 81
2960 Brecht
M: louis.mertens3@telenet.be
T: 03 313 93 87
GSM: 0474 03 80 31

 

Oost-Vlaanderen:

Uyttersprot Pierra
Kapittelstraat 73
9310 Moorsel
M: uyttersprot_pierra@hotmail.com
T: 0472 47 53 01

 

West-Vlaanderen:

Dalle Guy
Dudzeelse Steenweg 77
8000 Brugge
M: dalle.guy@telenet.be
T: 0479 29 37 91

Pauwelyn Katrien
Steenstraat 24
8650 Klerken
M: katrien.pauwelyn@telenet.be
T: 051 69 75 89 - 0497 42 85 20


Waals Brabant:

Vandebotermet (Wanlin) Claudine
Steenweg op Eigenbrakel 2b
1652 Alsemberg
M: claudinewanlin@yahoo.fr
T: 0476 70 52 87

 

Land Luxemburg:

Greiveldinger Ch.
Rue RY Boissaux, 6
3430 Dudelange
LUXEMBURG
M: greivces@pt.lu
T: 00352 (0)691/52 06 01

Weidert V.
portes des Ardennes, 116
9145 Erpeldange
LUXEMBURG
M: hara.weidert@gmail.com
T: 00352 (0)691/30 29 31

Schlesser M-R
Gailocherweeg, 3
9943 Hautbelain
LUXEMBURG
M: MRschlesser@gmail.com
T: 00352 (0)621/21 70 93

Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg

Nieuws

03. Oktober 2018
17. Januari 2018